הפסיכולוגיה של הפרסום היא פסיכולוגיה רחבה ועתירת הסברים, כשלרובה אתם בתור הלקוח הפשוט אפילו לא מודעים. אנחנו לא כאן כדי לפרוש בפניכם את המשנה, אבל אנחנו כן כאן בשביל להסביר לכם את החשיבות שקיימת בדברים הקטנים שבעסק.

ומה זה אומר? אחד הגורמים המשפיעים ביותר שיוכלו להכריע אם עובר אורך ייכנס אל החנות שלכם או לא הוא הגורם הפשוט והחשוב ביותר – שלט הכניסה שלכם. במאמר הקרוב נדבר על שילוט אותיות תלת מימד ונבין את החשיבות שלו, את המחירים שלו ועוד כמה דברים חשובים שכדאי לדעת לגביו. אז בואו נתחיל!

שילוט אותיות תלת מימד – למה דווקא שלט כזה?

אתם בוודאי שואלים את עצמכם מה כל כך מיוחד בשילוט אותיות תלת מימד כשאפשר לסגור את נושא השילוט גם בשלטים הרבה יותר פשוטים וקלים לעיצוב כמו שלט עץ, שלט זכוכית ועוד. אז מה ההבדל הגדול ומה כל כך מיוחד? בואו ותראו בעצמכם.

נסו לצאת להליכה קצרה מסביב למקום המגורים שלכם או מסביב למקום העבודה שלכם. את ההליכה הזו נסו לעשות באופן מודע – שימו לב מה תופס את תשומת הלב שלכם, אילו דברים גורמים לכם להתעכב עליהם ולהתבונן בהם ארוכות ונסו להבין מה גורם לכם לעצור. בדרך כלל יהיו אלו עסקים שהשקיעו בשילוט אותיות תלת מימד, וזה קורה מהסיבה הפשוטה שהם שלטים שבולטים יותר על פני האחרים.

דברים שחשוב לדעת על שילוט אותיות תלת מימד

אז כשבאים לבחור שילוט אותיות תלת מימד חשוב לדעת כמה דברים. הדבר הראשון הוא שמדובר כאן על סוג שלט שהוא יקר יותר וגדול יותר, אך יש לכך תמורה ברורה וטובה – הוא באמת בולט יותר. אתם צריכים לזכור גם ששילוט אותיות תלת מימד צריך להתכתב עם הלוגו של העסק שלכם, בצורה כזו שתאפשר ללקוחות להתאים בין העסק שלכם לבין השילוט במהירות ובקלות. ככל שהלוגו שלכם והשילוט שלכם יהיו זכירים ובולטים יותר, כך הסיכוי שהלקוחות יזהו אתכם גדל גם הוא.

גדלים נפוצים של שילוט אותיות תלת מימד

כשמדברים על שילוט אותיות תלת מימד מדברים למעשה על גודל ספציפי לכל אות וגם על גודל כוללני של כל האותיות גם יחד. כשתגיעו אל החברת שתעצב עבורכם את השלט חשוב להבהיר בדיוק מה אתם מבקשים ולוודא שהצעת המחיר והסקיצות שאתם מקבלים תואמים למה שביקשתם, רק בצורה זו תוכלו להבטיח שהשלט שלכם בכיוון הנכון. הגדלים הנפוצים לאות אחת נעים סביב ה-70 ס"מ*65 ס"מ, ואילו הגדלים הנפוצים לשלטים שלמים נעים סביב ה-2 מ'*1 מ'.

מחיר של שילוט אותיות תלת מימד

המחירים של שילוט אותיות תלת מימד ישתנו בהתאם לגודל האותיות שתבחרו, העיצוב, הצבע, החברה שתעצב עבורכם את השלטים ועוד. כדי שלא תופתעו במעמד קבלת הצעת המחיר, הכנו לכם טבלה קטנה שמסכמת את המחירים הנפוצים עבור שילוט מסוג זה. מאחלים לכם המון בהצלחה!

סוג השלט טווח מחירים
שלטי לעסקים 1,200-1,700 ש"ח
שלטי לד קטנים 400-550 ש"ח
שלט מואר לעסק 550-700 ש"ח
שלט מעוצב ומואר 1,000-2,220 ש"ח