בזמן שבעלי עסקים רבים משקיעים את מרבית כספם ומחשבתם על שילוט חוץ, הרי ששלוט פנים הוא לא פחות חשוב הן מבחינת הנראות והעיצוב והן מבחינת התוספת החשובה שהם נותנים למקום. במאמר הקרוב נדבר קצת על שלוט פנים, נבין את המחירים ואת הגדלים הנפוצים שלו ובעיקר נבין למה הוא תורם. קדימה, בואו נתחיל לבדוק ביחד!

שלוט פנים – למה הוא עוזר?

אז אם שילוט חוץ עוזר לאנשים להבין איפה נמצא העסק שלכם ולזהות אותו ממרחקים, הרי ששלוט פנים הוא בעל תפקיד אחר לחלוטין. תפקיד של שלוט פנים בגדול הוא להוסיף לאווירה של המקום, הוא מוסיף לו חיות ונראות ובנוסף הוא יכול לשמש בתור הכוונה כאשר מדובר במשרדים גדולים. בנוסף, שלוט פנים יכול להגיע בצורת שלטים למשרדים שנמצאים בתוך בניין, כך שכל אחד ידע שהוא הגיע למקום הנכון בעזרת השלט.

שלוט פנים – כל מה שצריך לדעת

מבין הדברים שחשוב לדעת על שלוט פנים נמצאים כמה דברים. הראשון מביניהם הוא ששלוט פנים יכול להגיע בכל מיני סוגים. הוא יכול להיות עשוי זכוכית, הוא יכול להיות עשוי עץ, נירוסטה, אלומיניום, פרספקס, שלטי לד, שילוט עם תאורת ניאון ועוד מגוון ענק של שלטים שיכולים לתפקד בתור שלוט פנים.

איך יודעים באיזה שלט לבחור?

בחירת השלט תיעשה בעיקר בהתאם לסוג העסק ומה אתם מנסים להשיג באמצעות השלטים. אם אתם בעלים של בר תל אביב מלא בסטייל, שלוט פנים מסוג שלטי תאורת ניאון יכולה מאוד להוסיף לאווירה הלילית, ואילו אם אתם בעלים של משרדים שלטי זכוכית או אלומיניום יכולים להחמיא לאווירה הקלאסית ששוררת במשרדים שלכם.

שלוט פנים – גדלים נפוצים

גדלים של שלוט פנים משתנים משלט לשלט ובהתאם לצורך שלשמו הוא הוצב. כשמדברים על שלוט פנים שתפקידו לקשט את המקום, כמו שלט עם תאורת ניאון שמוצב בבר, רצוי לעשות אותו בגודל גדול ובולט כשלט בסדר גודל של 1.5 מ'*80 ס"מ. אם מדובר על שלטי פנים שמוצמדים למשרדים, הרי שמדברים על שלטים קטנים יותר בגודל של 20 ס"מ*10 ס"מ, 15 ס"מ*7 ס"מ ועוד.

שלוט פנים – מחיר

היות והבנו כבר ששלוט פנים מגיע בכל מיני גדלים, עשוי כל מיני חומרים שונים וכמובן שיש עשרות בתי עסק שיכולים לעשות עבורכם את עבודת עיצוב השלט, בהתאם מחירים של שלוט פנים משתנים משלט לשלט. בגדול קיים טווח מחירים כללי שאפשר לדבר עליו, ולשם כך ערכנו עבורכם טבלה קטנה שמסכמת טווחי מחירים של כמה סוגי שלטים נפוצים בשוק. שיהיה לכם בהצלחה בבחירת השלטים!

סוג השלט טווח מחירים
שלטי לעסקים 1,200-1,700 ש"ח
שלטי לד קטנים 400-550 ש"ח
שלט פוליגל 350-600 ש"ח
שלט מעוצב ומואר 1,000-2,220 ש"ח
שלט אלומיניום 200-350 ש"ח
שלט זכוכית קטן 150-220 ש"ח