אחד הדברים החדשניים והמלהיבים שיש היום בבתי עסק הם שלטים מוארים. אם בעבר היו אלו שלטי עץ פשוטים שמניחים על ידית הדלת והופכים אותם על הצד נכון לפי "פתוח" או "סגור", הרי שהיום שלטים מוארים לעסק תפסו את מקומם של השלטים הפשוטים. כשמדברים על שלטים מוארים לעסק מדברים על עוד כמה סוגי שלטים, לא רק על שלטי הכניסה, וניתן לראות היום במסעדות, ברים, מועדונים ופאבים רבים שלטים מוארים גם בתוך העסק – לקישוט. אז בואו נבין עוד קצת על שלטים מוארים לעסק, ככה שלא תמצאו את עצמכם מבולבלים ואבודים בתחום.

ברוכים הבאים! מהמם, ועכשיו בכחול זוהר

אז שלט "ברוכים הבאים" שמברך את הלקוחות שלכם בכניסה לבית העסק או שלט שכתוב בו את שם החנות הם הפנים הראשונות שלכם כלפי חוץ. לקוחות קבועים אמנם ייכנסו גם ככה, אבל עבור לקוחות חדשים פוטנציאליים השלט בהחלט עשוי להוות גורם שמעורר עניין והתלהבות, עד לרמה של להיכנס לחנות ולשאול אתכם מה בדיוק קורה בבית העסק הזה. ומי יודע? אולי האותיות הזוהרות יכניסו לכם כמה לקוחות חדשים שיפיצו את הבשורה, והנה לכם מעגל לקוחות שמתרחב ומתרחב, ובהתאם, כמובן – גם ההכנסות שלכם.

שלטים מוארים לעסק

כל מה שחשוב לדעת על שלטים מוארים לעסק

אז שלטים מוארים לעסק יכולים להגיע בכמה אופנים. יש שלטים מוארים מאורות ניאון וקיימים גם שלטים מוארים מתאורת לד. יש הבדלים כמובן בין שני סוגי השלטים שמיד ניגע בהם, אולם בגדול – אלו האפשרויות הבולטות שעומדות בפניכם לבחירה.

אז בואו נתמקד לרגע בשלטי ניאון. שלטי ניאון הם שלטים שאתם רואים בכל מקום פשוט אולי לא בטוחים להגיד שאלו הם. שלטי הניאון למעשה עשויים צינורות שקופים שבתוכם נורות הניאון בצבע לבחירתכם. שלטי הניאון מתפקדים באור יום כשלטים רגילים לחלוטין, לעומת הלילות בהם הם בולטים במיוחד בשל התאורה הססגונית.

שלטי לד, לעומת זאת, מורכבים למעשה ממסך לד גדול שעליו אתם יכולים להקרין ממש מה שתרצו. בין אם זה לוגו בית העסק, קליפ שמראה את פעילות בית העסק, שעות פתיחה של בית העסק ועוד – הכל אפשרי. אפשר גם כמובן להקרין קטעים מתחלפים, כך שכל המידע שחשוב לכם יוצג ברגע כזה או אחר על גבי המסך, או להשאיר אותו סטטי עם תמונה אחת נבחרת.

למה לי שלטים מוארים עכשיו?

אז כן, אפשר להסתפק גם בשלטים קלאסיים יותר כמו שלטי עץ או שלטי נירוסטה, ובהחלט לא חייבים ללכת על הסוגים הכי חדשניים של השלטים, אולם לשלטים מוארים יש יתרון בולט ובסיסי שבשנת 2020 כמעט אי אפשר לוותר עליו – יתרון הנראות. עצם העובדה שהשלטים המוארים הם, ובכן, מוארים – מקנה להם את היכולת להתבלט על גבי יתר השלטים שבאיזור, מה שיביא את האנשים לשים לב אליכם ולדעת שאתם קיימים. ככל שיותר אנשים יראו את השלט וידעו שאתם קיימים – כך הסיכוי שלכם לצמוח ולהתפתח בתור עסק גדל.

גדלים נפוצים של שלטים מוארים

שלטים מוארים לעסק קיימים בכל מיני גדלים. קחו לדוגמה את שלט "יציאה" המפורסם שחובה להציב בכל בית עסק שהוא, גודל השלט הזה לדוגמה יכול לנוע בין גודל של 40 ס"מ*20 ס"מ לבין גודל של 80 ס"מ*30 ס"מ. לעומת זאת כשמדברים על שלטי כניסה לעסק אפשר לדבר על שלטים בגודל של 50 ס"מ*35 ס"מ, ועבור שלטי לד ניתן להצטייד במסכים בגדלים שונים.

שלטים מוארים מחיר

כשמדברים על מחיר של שלטים מוארים לעסק מדברים על טווח יחסית רחב של מחירים, שתלוי בעיקר בגודל השלט, בחברה שמבצעת עבורכם את העבודה, בסוג השלט ועוד. בטבלה הבאה אספנו עבורכם כמה דוגמאות כדי שתתחילו לקבל רושם ראשוני לגבי מחירי שלטים מוארים לעסק.

סוג השלט טווח מחירים [שקלים]
שלט לדים גדול

המחיר כולל צבעים שונים וכן תמיכה בהפעלת התוכנה.

500 – 800 ש"ח
שלט לד קטן

שלט לד קטן המיועד עבור פיצוציה או קיוסק.

350 – 600 ש"ח
שלט מואר לעסק

המחיר נקבע על פי איכות השלט, סוג החומר והגודל הנחשב לפי מטר רבוע.

500-750 ש"ח
שלטי ניאון מאירים

המחיר נקבע על פי איכות השלט, סוג החומר והגודל הנחשב לפי מטר רבוע.

 

110 – 180 ש"ח
שלט מואר למסעדה 

על המסעדה לעמוד בחוקי הפרסום. המחיר נקבע על פי סוג השלט והגודל.
למידע נוסף על שלטים למסעדות.

600 – 1,600 ש"ח
שלט דיגיטלי

שלט דיגיטלי משמש למטרות שונות. המחיר נקבע על פי סוג השלט וגודלו.

400 – 1500 ש"ח
שלט מואר לחנות

המחיר משתנה על פי סוג הדרישה. שלט קטן או גדול, לצורך שילוט פנים או שילוט חוץ ועוד.

600 – 990 ש"ח
שלט מואר בהתאמה אישית

ניתן לייצר שלט המותאם אישית לצרכי הלקוח. בין אם בעבור משרדי הייטק, משרדי עורכי דין, חנויות, קיוסקים, מספרות ועוד.

1,100 – 2,500 ש"ח