בין אם אתם עסק חדש ובין אם אתם עסק ישן שרוצה להתחדש, אתם בוודאי יודעים ששלטים לבית העסק שלכם הם אחד הדברים היותר חשובים ומשמעותיים שיש. כדי לעשות את זה בצורה הנכונה ביותר הכנו לכם את המאמר הבא: בחירת שלטים לעסק – כל מה שעליכם לדעת. אז בואו נתחיל ונראה מה חשוב לעשות לפני שעושים את הבחירה שעשויה להיות בהחלט גורלית עבור העסק שלכם.

מה כבר יש לדעת? זה בסך הכל שלט

אז בזמן שאנשים מסויימים עלולים לזלזל בתהליך בחירת שלטים לעסק, אנחנו כאן בשביל להדגיש בפניכם בצורה ברורה ביותר – מדובר על בחירה שעשויה להיות מכרעת, ולמה? חשבו על השלטים שתופסים לכם את העין ואת תשומת הלב כשאתם הולכים ברחוב. אפילו הליכה קצרה בשכונה שלכם תביא אתכם לשים לב לכמה שלטים בולטים יותר ולכמה שלטים שבולטים פחות – אם תתאמצו לחפש אותם.

בגלל שאף אחד לא אוהב להתאמץ ולחפש בצורה יזומה את העסק שאליו הוא רוצה להגיע, שלט לעסק שהוא גדול ובולט יוכל לסייע בעניין הזה, ולא רק זה – שלט גדול ובולט גם יגרום לכניסתם של לקוחות חדשים אל בית העסק שלכם, כך שבסופו של דבר מדובר כאן על בחירה קטנה עם משמעות גדולה.

בחירת שלטים לעסק – כל מה שעליכם לדעת

מבין הדברים שחשוב לדעת פתחנו עם הדבר החשוב ביותר שעליו דיברנו ממש עכשיו – תשקיעו זמן ומחשבה בבחירת שלטים לעסק שלכם – זה באמת לא פחות חשוב מכל דבר אחר. לאחר מכן, השקיעו גם מחשבה בסוג השלט שאותו אתם רוצים לבחור, בגודל וגם חשבו איזה תקציב אתם מוכנים להשקיע בשלט. אנחנו מדגישים שוב – זה ממש לא המקום להתפשר, וגם אם תשלמו עוד כמה שקלים עבור שלט שיותר מתאים לבית העסק שלכם, בסופו של דבר זו החלטה שעשויה להשתלם לכם מאוד.

סוגים של שלטים לעסק

כשמגיעים לשלב של בחירת שלטים לעסק חשוב לדעת גם אילו סוגים קיימים. אפשר לבחור מבין שלטים עם תאורה כמו שלטי לד, שלטים עם תאורת ניאון, שלטים דיגיטליים ועוד לבין שלטי עץ, שלטי זכוכית, שלטי אלומיניום, שלטי נירוסטה, שלטי פח ועוד. הכל תלוי באיפה אתם רוצים להציב את השלט ומה המטרה שלו.

גדלים נפוצים של שלטים לעסק

טווח הגדלים של שלטים לעסקים הוא רחב מאוד, וכשמתלבטים על איזה גודל כדאי חשוב לדעת מה הן למעשה האפשרויות. קיימים שלטים קטנים יותר בגודל של 45 ס"מ*20 ס"מ, 30 ס"מ*20 ס"מ וקיימים גם שלטים גדולים יותר שיכולים להגיע ל-2 מ'*1.5 מ' ואף ל-5 מ'*2 מ' ויותר.

בחירת שלטים לעסק – מחיר

כמו שהגדלים משתנים משלט לשלט, כך גם העיצוב והסוג של השלט, ולכן כשמדברים על מחיר של שלטים לעסק מדברים למעשה טל טווח גדול מאוד של מחירים. בטבלה שלפניכם סקרנו עבורכם כמה טווחי מחירים לסוגי שלטים נפוצים. תהנו ושתהיה לכם בחירה פשוטה וחכמה!

סוג השלט טווח מחירים
שלט לעסק 1,200-1,700 ש"ח
שלטי לד בגודל קטן  400-550 ש"ח
שלט מואר לעסק 550-700 ש"ח
שלט מעוצב ומואר 1,000-2,220 ש"ח
שלט אלומיניום 200-350 ש"ח
שלט זכוכית קטן 150-220 ש"ח