בעולם יש כל כך הרבה סוגי עסקים. תחשבו על זה, אפילו בלי להיכנס לגוגל ולבדוק אתם יכולים לחשוב על כמה סוגי עסקים גם בעצמכם – עסקים מתחום המסעדנות, עסקים מתחום האופנה, עסקים מתחום הקוסמטיקה והטיפוח, עסקים מתחום ההנעלה ועוד ועוד סוגים של עסקים. לכל עסק יש את הייחודיות שלו שבאה לידי ביטוי במגוון אופנים – עיצוב פנים, שם ייחודי וסלוגן וגם עיצוב שלט אשר יתאים לבית העסק. כל הגורמים האלו מבדילים בין עסק לעסק, וחשוב מאוד להשקיע בהם כדי להיות מאלו שנבדלים לטובה ובולטים על פני כל יתר המתחרים. איך עושים את זה? בואו נרחיב קצת יותר על עיצוב שלט אשר יתאים לבית העסק.

כן, זה עניין גדול בדיוק כמו שזה נשמע

עיצוב שלט אשר יתאים לבית העסק הוא אחד השלבים המכריעים בפתיחת העסק שלכם ובתפעול השוטף שלו, ולמה? מסיבות ברורות מאוד. אם תשימו לב כל המותגים הכי זכירים הם בעלי לוגו ושילוט בולטים במיוחד. כך למשל ה-M הצהובה של מקדונלדס מוארת בשלט גדול כל 100 מ' בכל העולם, הוי השחור של נייק עם תאורה שמבליטה אותו ושלטים נוספים עושים את העבודה בדיוק כמו שמצופה מהם. ללא שלטים גדולים ובולטים – לא היו יכולים המותגים האלו להתקדם בעולם ולבלוט על פני האחרים.

כל מה שצריך לדעת על עיצוב שלט אשר יתאים לבית העסק

כמו שקורה אצל מקדונלדס ואצל נייק – כך צריך לקרות גם בבית העסק שלכם. עיצוב שלט אשר יתאים לבית העסק תלוי בגורמים שקשורים באיזה עסק בדיוק אתם מפעילים? איפה אתם ממוקמים? איזה גודל שלט אתם רוצים שיהיה לכם?

ברגע שתאספו את התשובות לשאלות הללו, תוכלו לקבל תמונה יותר ברורה לגבי עיצוב השלט שלכם, ומכאן יישאר לכם רק לצאת לדרך.

סוגים של שלטים לבית העסק שלכם

אז שלטים קיימים בהמון סוגים, וכמו שסיכמנו ממש למזמן, אתם יוצאים כרגע למסע של חיפוש אחרי התשובות שיעזרו לכם להחליט איזה מהם הכי מתאים לבית העסק שלכם. אז אילו סוגי שלטים יש? בואו ונבדוק.

שלטי אלומיניום, שלטי עץ, שלטי פרספקס, שלטי זכוכית, שלטי נירוסטה, שלטים עם תאורת ניאון, שלטי לד, שלטי פח, שלטים דיגיטליים, שלטים קטנים, שלטים גדולים, שלטי חוץ ושלטי פנים הם רק חלק קטן מכל סוגי השלטים הקיימים בשוק, ולכן נשאר רק לבחור!

גדלים נפוצים של שלטים לעסק

שלטים לבית העסק יכולים להגיע בכל גודל שרק תדמיינו. חשבו איזה שלט אתם עומדים להזמין ובהתאם לכך תדעו איזה גודל יכול להתאים לו. שלטים קטנים הם שלטים שמגיעים כשלטי הצבה על גבי דלת הכניסה לבית העסק שלכם, וגודלם יהיה בדרך כלל 30 ס"מ*20 ס"מ, 50 ס"מ*35 ס"מ ועוד. זאת לעומת שלטים גדולים שמתנוססים על הבניין בו בית העסק שלכם נמצא, שגודלם יכול להגיע ל-2 מ'*1 מ', ושלטי חוצות ענקיים שיכולים גם להגיע לגדלים עצומים של 5 מ'*3 מ' ועוד.

עיצוב שלט לעסק – מחיר

מחירים של עיצוב שלט אשר יתאים לבית העסק שלכם יכולים לנוע בטווח יחסית רחב של מחירים, כאשר הם מושפעים ישירות מגורמים כמו גודל השלט, החומר ממנו עשוי השלט, עיצוב השלט וכמובן החברה שדרכה תבצעו את עיצוב השלט. בטבלה שלפניכם פירטנו על כמה טווחי מחירים נפוצים לפי סוגי השלטים, כדי שתוכלו לקבל תמונת מצב קצת יותר ספציפית. שיהיה בהצלחה!

סוג השלט טווח מחירים
עיצוב שלטי עסקים 1,200-1,700 ש"ח
עיצוב שלטי לד קטנים 400-550 ש"ח
עיצוב שלט מואר לעסק 550-700 ש"ח
עיצוב שלט מעוצב ומואר 1,000-2,220 ש"ח
עיצוב שלט אלומיניום 200-350 ש"ח
עיצוב שלט זכוכית קטן 150-220 ש"ח