בואו נשחק משחק קטן – אנחנו ניתן לכם כמה רמזים ואתם תנחשו על מי אנחנו מדברים, מתאים לכם? קדימה, מתחילים! מי אני – אני נמצא בכניסה לבית העסק, אני מפרסם אותו, אני יכול להיות מעוצב במגוון סגנונות וכל בעל עסק חייב אותי. מי אני? מתקשים לנחש? אל דאגה, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אז כמובן שאנחנו מדברים על… שלטים! אז בואו ונתחיל עם המאמר – שלטים לשיווק העסק – תעשו את זה נכון!

איפה כבר אפשר לטעות בתחום השלטים?

כן, אולי העניין הזה נראה לכם פעוט, הרי שמדובר כאן "רק" על שלטים, אבל תנו לנו לספר לכם שאתם ממש טועים. הקטנה וזלזול בנושא השלטים עלולה להיות גורם מכריע בין שיווק מצוין לעסק לבין שיווק כושל לעסק, ואת התוצאות אתם עשויים או עלולים להרגיש בצורה ישירה בכיס שלכם.

כדי לקהל עליהם וכדי לפשט את העניין הזה, הכנו לכם את המאמר שלטים לשיווק העסק – תעשו את זה נכון, ותאמינו לנו – אתם עומדים לצאת מכאן עם כמה תובנות חדשות שיכולות לסייע לכם מאוד.

טיפים ודברים שצריך לדעת על שלטים לשיווק העסק

אז לקראת הצבת שלטים לשיווק העסק יש כמה דברים שצריך וכדאי לדעת. נתחיל ונגיד שהאפשרות היקרה ביותר היא כמובן הצבת שלט לשיווק שמתנוסס בצידיו של כביש איילון, אולם עלות של הצבת שלט שכזה יכולה לעלות לכם מחיר שנע סביב הרבע מיליון ש"ח בחודש, כך שפחות נגיע לאיזורים האלו.

כשמדברים של שלטים לשיווק העסק – תעשו את זה נכון, ובלעשות את זה נכון אנחנו מתכוונים על לא להוציא את הסכומים האלו, אלא לקבל כמה שיותר שיווק תמורת כמה שפחות כסף, כשכמובן עדיף לעשות זאת בצורה אסתטית ומכובדת שתייצג את העסק שלכם באור הטוב ביותר.

סוגי שלטים לשיווק העסק

אז כשמגיעים לבחור שלטים לשיווק העסק כדאי לדעת שקיימים כמה וכמה סוגי שלטים שניתן לבחור מביניהם. שלטים קלאסיים יכולים להיות שלטי עץ, שלטי נירוסטה, שלטי פח, שלטי פרספקס או שלטי זכוכית, ושלטים משודרגים יותר יכולים להיות שלטים מוארים, שלטי לד, שלטי ניאון או שלטים דיגיטליים.

חשבו על העסק שלכם – האם אתם בר אורבני ולא מתאמץ במרכז תל אביב שזקוק לשלטי ניאון שיזהרו בשעות הפעילות שלכם – הלילות? האם אתם בית קפה שכונתי שרוצה לשדר אווירה ביתית ונעימה ואז שלט עץ יכול להתאים לכם? האם אתם משרד עורכי דין ששלט זכוכית קלאסי יכול להחמיא לו? ברגע שתענו לעצמכם על השאלות האלו, תוכלו לבחור את סוג השלט שמתאים לכם.

גדלים נפוצים של שלטים לעסק

שלטים לעקים יכולים להגיע בכל מיני גדלים, שכאשר מדברים על הגדלים הנפוצים יותר מדברים על גדלים של 50 ס"מ על 35 ס"מ, 15 ס"מ על 10 ס"מ, ויש גם שלטים גדולים יותר של 2 מ' על 1.5 מ' ואף גדולים יותר מכך. הכל תלוי מה הצורך.

שלטים לשיווק העסק – מחיר

טווח המחירים של שלטים לשיווק העסק הוא מאוד רחב. מחירי השלטים משתנים כמובן בהתאם לסוג השלט שתבחרו, מאיזה חומר יהיה עשוי השלט, האם מדובר בעיצוב אישי או בשלט עם כיתוב כללי, גודל השלט, החברה שתבצע עבורכם את עבודת עיצוב השלט ועוד. כדי שתקבלו סדר גודל של מחירים הכנו לכם כאן טבלה קטנה עם מעט דוגמאות של מחירים. תהנו!

סוג השלט טווח מחירים
שלט לדים גדול 550-750 ש"ח
שלט עץ 300-420 ש"ח
שלט מואר לעסק 550-700 ש"ח
שלט זכוכית  150-220 ש"ח
שלטים לעסקים 1,200-1,700 ש"ח