כולנו אוהבים לבלוט על פני כולם. בין אם בבגדים חדשים, תספורת מיוחדת, צבעים מיוחדים בשיער או בהתנהגויות כמו הליכה מיוחדת שאנחנו מסגלים לעצמנו ובדרכים נוספות. כשמדברים על בתי עסק יש חשיבות גדולה לבלוט על פני כולם כי התחרות גדולה ומי שלא בולט – יוצא מהמירוץ די בקלות. בית עסק יכול להיות מעוצב במגוון דרכים שימשכו אליו לקוחות רבים, וחלק מהדרכים להיבדל מהאחרים היא דרך הצבה של שלטים מיוחדים בכניסה לבית העסק וגם בתוכו, כחלק מהעיצוב. אז בואו נראה יחד אילו שלטים מיוחדים קיימים בשוק.

מה זה בכלל משנה איזה שלט?

יכול להיות שחלקכם מרימים גבה ותוהים לעצמם מה זה משנה איזה שלט שמים בכניסה לבית העסק ובאילו שלטים מעטרים את השטח הפנימי שלו, וזה בסדר גמור – טוב שהגעתם! אנחנו נשמח להסביר לכם למה שלטים מיוחדים לעשות את ההבדל.

נסו לדמיין לרגע את הפעם האחרונה שנכנסתם לבית קפה, שהגעתם למוזיאון חדש בחוץ לארץ או אפילו בלי ללכת רחוק מדי – דמיינו את הפעם האחרונה שנכנסתם לבית שלכם. הראשון שמקבל את פניכם הוא השלט, ובין אם תשימו לב לזה בצורה מובהקת ובין אם לא – השיפוט הראשוני שלכם כלפי המקום יהיה בזכות או בגלל השלט. שלטים מיוחדים יכולים להבטיח שהכניסה שלכם למקום תהיה נעימה ותשדר כלפי חוץ את האווירה של המקום.

דברים שחשוב לדעת על שלטים מיוחדים

אז שלטים מיוחדים יש הרבה, וחשוב לדעת שיש המון סוגים של שלטים מיוחדים שאפשר לבחור לעסק או לבית. שלטי עץ, שלטים מוארים, שלטי לד, שלטים דיגיטליים, שלטי אלומיניום, שלטי זכוכית, שלטי נירוסטה, שילוט פח, שלטי ניאון ועוד. חשוב לדעת שהמחירים שלהם שונים, הנראות שלהם שונה ומשדרת דברים אחרים ובאופן כללי – כדאי מאוד להתאים את סוג השלט שאתם בוחרים למה שאתם רוצים לשדר.

אם אתם בעלים של בית קפה שרוצה לשדר אווירה ביתית וחמימה – בחרו בשלט עץ שיוכל להדגיש את האווירה הזו. אם אתם בעלים של בר או פאב תוססים – שלט ניאון יכול בהחלט להתאים לעסק שלכם וישדר את האווירה הלילית והצעירה, במיוחד כי המקום, ככל הנראה, פתוח בעיקר בערבים ובלילות – ואור הניאון יכול לחתוך את החושך עם אורות מגוונים וצבעוניים.

כמובן שמדובר כאן על דוגמאות בלבד, וכל בעלים של כל בית עסק יוכל לבחור לעצמו את סוג השלט שמתאים לו מבין שלטים מיוחדים שונים, ובמידה ואתם מרגישים שהעין העיצובית שלכם לא מסוגלת לעשות את הבחירה בעצמה – אתם מוזמנים להתייעץ עם אנשים שמבינים בזה קצת יותר מכם.

גדלים נפוצים של שלטים מיוחדים

שלטים מיוחדים מגיעים בכל מיני גדלים, כאשר אפשר לעצב שלטים לכניסה לבית העסק, שיהיו גדולים יותר, וכמובן שאפשר גם לעצב שלטים לתוך בית העסק – שיהיו קטנים יותר. השלטים הקטנים יותר ינועו סביב גדלים של 40 ס"מ*40 ס"מ, 30 ס"מ*20 ס"מ, 15 ס"מ*7 ס"מ ועוד, ואילו השלטים הגדולים יותר יכולים להגיע גם לגדלים של 2 מ'*1.5 מ' ויותר.

שלטים מיוחדים – מחיר

טווח המחירים של שלטים מיוחדים הוא מגוון ורחב, ותלוי כמובן בגודל השלט, סוג השלט וגם בהתאם לחברה שדרכה אתם בוחרים לעצב את השלט. סיכמנו לכם בטבלה קטנה ומסודרת את טווח המחירים המשוער, שכמובן עשוי להשתנות כשתגיעו לשלב העיצוב בפועל.

סוג השלט טווח מחירים
שלטי לד גדולים 550-750 ש"ח
שלטי לד קטנים 400-550 ש"ח
שלט מואר לעסק 550-700 ש"ח
שלט מעוצב ומואר 1,000-2,220 ש"ח
שלט אלומיניום 200-350 ש"ח
שלט זכוכית קטן 150-220 ש"ח
שילוט לעסקים 1,200-1,700 ש"ח
שלט עץ 300-420 ש"ח