שנת 2020 כבר כאן והטכנולוגיה מאפשרת לנו לפרסם את העסק שלנו במגוון רחב של דרכים משוכללות וחדשניות כמו פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק, פרסום באינטסגרם ועוד. אולם עם כל החדשנויות והשכלולים, יש דרכי פרסום "אולד פאשן" שלא הולכות לאיבוד לעולם, גם לא לצד השחקנים הגדולים בתחום כמו הטלוויזיה והאינטרנט. מנחשים למי אנחנו מתכוונים? כן, שלטי חוצות עדיין איתנו והם לא מתכוונים ללכת לשום מקום בקרוב. במאמר הקרוב נבין כמה דברים על שלטי חוצות שכדאי לכל בעל עסק לדעת.

שלטי חוצות? תתקדמו!

חלק מכם אולי לא מבינים בדיוק איך שלטי חוצות עדיין נשארים חלק מהמשחק, אז טוב שהגעתם! כאן תמצאו את ההסבר המלא לעניין הזה. שלטי חוצות לא סתם נמצאים איתנו, הם נמצאים איתנו בגדול. בין אם מדובר על שלטי חוצות שכונתיים שאתם יכולים לפגוש בכל צומת מרומזרת או לצידי הדרך ובין אם מדובר על שלטי חוצות ענקיים שמתנוססים בצידיו של כביש איילון – שלטי חוצות הם כאן בשביל להישאר.

שלטי חוצות משמשים לפרסום של בתי עסק מהקטנים ועד הגדולים ביותר – רשתות אופנה, מסעדות, חברות היי טק וגם עבור תעמולות הבחירות שנמצאות איתנו כבר תקופה ארוכה.

שלטי חוצות – כל מה שצריך לדעת

אז את שלטי החוצות כולנו מכירים. הם קוראים לנו בנסיעה ברכב הפרטי שלנו, בהליכה קצרה ברגל וגם בנסיעה בתחבורה הציבורית על כל סוגיה, ובין אם תרגישו באפקט שלהם ובין אם לא – שלטי חוצות נחקקים לכם טוב טוב בזיכרון.

כדי ליצור שלטי חוצות אפקטיבים, משקיעות חברות הפרסום זמן רב וחשיבה מרובה לגבי הפרטים הכי גדולים ועד הפרטים הכי קטנים. שלטי חוצות צריכים להיות קליטים מספיק וזכירים מספיק, עד כדי שהאדם שראה אותם ימצא את עצמו מהר מאוד מחפש את בית העסק ואת הדרכים להגיע אליו, וכמובן – להפוך ללקוח מן המניין. כל עניין הצבע, התוכן והעיצוב חשובים מאוד בשלטי חוצות, ולקראת עיצוב והדפסה שלהם כדאי להתייעץ עם אנשים בעלי ניסיון בתחום.

גדלים נפוצים של שלטי חוצות

שלטי חוצות יכולים להגיע בשלל גדלים – גדולים יותר או גדולים פחות. שלטי חוצות שאנחנו נתקלים בהם ברחוב או בשכונה הם שלטים בגודל שנע סביב 50 ס"מ*70 ס"מ בדרך כלל, ואילו שלטים גדולים יותר, אלו שבהם אנחנו נתקלים בכבישים המהירים בדרך כלל, הם שלטים שגודלם נע סביב 5 מ'*2 מ'.

מחיר של שלטי חוצות

מחיר של שלטי חוצות יכול להשתנות גם הוא בהתאם לגודל, עיצוב, מקום ההצבה שלו ותקופת ההצבה. כדאי להבין מה בדיוק אתם מנסים להשיג בהצבת שלט החוצות שלכם, ובהתאם לכך לבחור את המיקום הטוב ביותר עבורו ואת הגודל האידיאלי. הכנו לכם כאן טבלה שתסכם בקצרה כמה מטווחי המחירים שאתם עומדים להיתקל בהם. שיהיה המון בהצלחה!

סוג השלט טווח מחירים
שלטי חוצות לעסקים 1,200-1,700 ש"ח
שלט חוצות איכותי 1,000-1,900 ש"ח
שלט חוצות מוארים 1,000-2,200 ש"ח