בכל בוקר אתם יוצאים לעבודה לעוד יום ארוך. בין אם אתם נוסעים באוטו הפרטי שלכם, בתחבורה הציבורית, נעזרים בקורקינטים חשמליים או הולכים ברגל – בטוח שאתם נתקלים בדרך בחברות רבות, חנויות, בתי קפה ומסעדות. איך אתם יודעים שאתם נתקלים בהם? פשוט מאוד – לכל אחד מהעסקים האלו קיים שילוט חוץ שמבשר על קיומו של בית העסק.

שילוט חוץ הוא הדרך להשיג את תשומת הלב של העוברים והשבים ברחובות ומטרתם לגרום להם להיכנס פנימה ולהתחיל לקנות. ישנם שני סוגי שלטים:

  1. שילוט חוץ – תצוגת יום.
  2. שילוט חוץ – תצוגת לילה.

דברים שכדאי לדעת על שילוט חוץ – תצוגת יום

אז כן, שילוט חוץ – תצוגת יום הוא אחד הדברים החשובים שצריכים להיות בעסק. השילוט מאפשר לאנשים לדעת שבית העסק שלכם קיים ויכול לגרום להם להיכנס אליכם ובמקרה הטוב ביותר גם להפוך ללקוחות קבועים.

שילוט חוץ – תצוגת יום יכול להגיע במגוון דרכים, וקיימים המון סוגי שלטים, מוארים ולא מוארים כאחד, שתוכלו לעצב עבור העסק שלכם. איך יודעים איזה שלט מתאים לאיזה עסק? פשוט מאוד – שואלים את השאלות החשובות. שאלו את עצמכם מה העסק שלכם? במה הוא מתעסק ומה אתם מוכרים? מה הן שעות הפעילות של העסק שלכם? כמה גדול אתם רוצים שהשלט יהיה? בהתאם לתשובות שתתנו לעצמכם על השאלות האלו – תתקבל גם התשובה איזה סוג שלט הכי מתאים עבורכם.

סוגים של שילוט חוץ – תצוגת יום

אז כשמגיעים לדבר על שילוט חוץ – תצוגת יום נפגשים עם מספר סוגי שלטים. תוכלו להציב שילוט עם תאורת לד, שילוט עם תאורת ניאון, שילוט אלומיניום ללא תאורה, שילוט שחור עם תאורה בולטת, שלט דיגיטלי ועוד. אם תבחרו בשלטים עם תאורה כדאי לחשוב מה העיצוב שהכי יתאים להם בתצוגת יום, ככה שהשלט יוכל לבלוט גם בשעות הלילה אך גם בשעות היום כשמואר.

גדלים נפוצים של שלטי חוץ

גדלים של שלטי חוץ קיימים במגוון מאוד גדול ומתאימים את עצמם לסוג העסק וסוג השילוט שבו הוא מעוניין. כשמדברים על הגדלים הנפוצים מדברים בדרך כלל על שלטים קטנים שמגיעים בגדלים של 2 מ'*1 מ' או פחות, והשלטים הגדולים יותר נמדדים בגדלים של 5 מ'*2 מ' ולפעמים אפילו יותר. הבחירה של גודל השלט תיעשה בהתאם לעסק עצמו – וכאן אתם נכנסים לתמונה בהתייעצות עם חברת עיצוב השלטים שמגיעה כמובן עם הידע והניסיון שלה.

מחיר של שילוט חוץ – תצוגת יום

שלטים שונים מגיעים בעיצובים שונים, בגדלים שונים ומעוצבים על ידי חברות שילוט שונות. כל הגורמים האלו יכולים להשפיע על המחיר של שילוט חוץ – תצוגת יום, כשהמטרה שלכם היא לקבל את השלט האיכותי ביותר במחיר המשתלם ביותר. הגיעו אל חברת השלטים עם ידיעה ברורה של איזה שלט בדיוק אתם מחפשים, וכך תוכלו לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר. כדי שלא תופתעו, הכנו לכם כאן טבלה קטנה עם סוגי שלטים בולטים שיכולים להתאים לכם. בהצלחה ותהנו!

סוג השלט טווח מחירים
שלטי לעסקים 1,200-1,700 ש"ח
שלטי לד קטנים 400-550 ש"ח
שלט מואר לעסק 550-700 ש"ח
שלט מעוצב ומואר 1,000-2,220 ש"ח
שלט אלומיניום 200-350 ש"ח
שלט מואר גדול 900-1,400 ש"ח

 

שילוט חוץ – תצוגת לילה

אם הייתם בניו יורק בעבר, בוודאי ביקרתם באיזור ברודווי. האיזור שמאופיין במסכי הענק הבולטים ביום וגם בלילה מציע מגוון חנויות, מוזיאונים וכמובן את הצגות ברודווי המעולות, כשאת כל אלו עוטפים מסביב מסכי הענק שמציגים פרסומות, קליפים ומוצרים שכדאי לכם להכיר. ברודווי היא רק דוגמה לאיך עושים את זה נכון, ומאות אלפי עסקים מסביב לעולם כבר הבינו ששילוט חוץ – תצוגת לילה הוא הדרך לבלוט מעל כולם ולקבל תוצאות מרשימות לעסק. אז איך עושים את זה? בואו ונבדוק ביחד.

דברים שכדאי לדעת על שילוט חוץ – תצוגת לילה

אז יש סיבה טובה מאוד שבזכותה שילוט חוץ – תצוגת לילה עסקים רבים יכולים למנף את עצמם למקומות הגבוהים ביותר בשוק. חשבו על זה – עסקים ששעות הפעילות שלהם לא מסתיימות אחר הצהריים אלא נמשכות לשעות הערב, ובטח עסקים כמו מסעדות או ברים ששעות הפעילות המרכזיות שלהם הן שעות הערב והלילה צריכים להבין באיזו דרך הם יכולים להתבלט על פני יתר המתחרים.

ברחוב כמו דיזינגוף שוקק החיים, למשל, שבו קיימים ברים צמודים אחד לשני – כל בר צריך להבין איך להתלבט ולגרום לעוברים והשבים להיכנס דווקא אליו. אותו הדבר עובד גם עם מסעדות ובתי עסק אחרים שרוצים למשוך אליהם את הקהל הרחב. שילוט חוץ – תצוגת לילה הוא בדיוק הדרך לעשות את זה כמו שצריך.

סוגי שילוט חוץ – תצוגת לילה

כשמדברים על סוגים של שילוט חוץ – תצוגת לילה כדאי לדעת שקיימים כמה וכמה סוגים שכאלה. כל עסק יכול לבחור לעצמו איזה סוג שילוט הכי מתאים לו, בהתאם לאופי העסק והעיצוב שאליו הוא מתחבר.

שילוט חוץ – תצוגת לילה יכולים להגיע בצורת מסכי לד, שלטי ניאון, שלטים מוארים, שלטים דיגיטליים ועוד. כדי להבין איזה סוג של שילוט אתם רוצים, כדאי שתשאלו את עצמכם מה האופי של העסק? האם יש פרטים נוספים שאתם רוצים לפרסם על גבי השלט מלבד שם העסק – פרטים כמו שעות פעילות או טלפון? האם העסק שלכם קלאסי או צבעוני ושובר חוקים? בהתאם לתשובות שתענו לעצמכם תתקבל התשובה לגבי איזה שלט מתאים לכם.

גדלים נפוצים של שלטי חוץ

שלטי חוץ יכולים להגיע במגוון גדול של גדלים, כשהקטנים מהם מסתכמים בגדלים של סביבות 2 מ'*1 מ', ואילו הגדולים יותר יכולים להגיע גם לגדלים של 5 מ'*2 מ' ואף יותר. הכל תלוי איפה רוצים להציב את השלט ומה המטרה שלכם בהצבתו.

מחיר של שילוט חוץ – תצוגת לילה

כמו שקיימים גדלים שונים של שלטים כך גם קיימים עיצובים שונים, חברות שונות שיכולות לעצב את השלט עבורכם ועוד. בהתאם לגורמים האלו ייקבע גם מחירם של השלטים. בטבלה שלמטה ריכזנו עבורכם טווחי מחירים נפוצים בהתאם לסוג השלט, ואתם מוזמנים להציץ ולקבל התרשמות ראשונית מהסכומים. שיהיה המון בהצלחה!

סוג השלט טווח מחירים
שלטי לעסקים 1,200-1,700 ש"ח
שלטי לד קטנים 400-550 ש"ח
שלט מואר לעסק 550-700 ש"ח
שלט מעוצב ומואר 1,000-2,220 ש"ח
שלט מואר גדול 900-1,400 ש"ח