כל בית עסק רוצה להיות הכי מפורסם, הכי ידוע, הכי גדול והכי מצליח. בין אם מדובר על מסעדה, בית קפה, חברת היי טק, חנות מזון לחיות או כל בית עסק אחר – כולם רוצים להיות בצמרת הטבלה. בשביל להגיע למעמד הזה, כל בתי העסקים משקיעים כספים רבים בפרסום, כשחלק מדרכי הפרסום באות לידי ביטוי דרך הצבת שלטי חוצות. חשוב לדעת ששלטים ירוקים הם אופציית פרסום שהולכת ונהיית נפוצה יותר, ובמאמר הקרוב נדבר על הנושא: שלטים ירוקים שאפשר לפרסם באופן ידידותי לסביבה.

כל מה שצריך לדעת על שלטים ירוקים לסביבה

המודעות למצב ההולך ומדרדר של כדור הארץ הולכת וגדלה עם הזמן, עם התגייסותם של סלבריטאים רבים מסביב לעולם שפתחו עמותות לתרומת כספים לצורך קידום הנושא, הרצאות רבות ועוד. ניתן גם להרגיש את ההשפעות במזג האוויר ההפכפך שבמשך השנים האחרונות מלווה אותנו – גשם באמצע הקיץ או יום של עומס חום באמצע החורף.

המודעות הגדולה הביאה את העולם לחשוב על פתרונות יצירתיים שיוכלו לאפשר לכדור הארץ להחלים מהנזקים הרבים. כך באים לידי ביטוי הניסיונות לשימוש פחות בכלי פלסטיק, החלפת קשים רגילים בקשי נייר וכן קיים ניסיון להדפיס כמה שפחות ולהשתמש בנייר בצורה המינימלית ככל האפשר. שלטים ירוקים גם הם חלק מהניסיון הזה, אז בואו ננסה להבין איך עושים את זה.

שלטים ירוקים לסביבה – איך?

אז נשאלת השאלה איך באמת עושים את זה, כי ברור לכולנו שברירת המחדל היא להדפיס פוסטרים של פרסום וגמרנו. יותר מזה – מספיק שתצאו לסיבוב רגלי זריז בשכונה שלכם, ואנחנו בטוחים שתתקלו לפחות בעשרה שלטים מודפסים שכאלה. אז איך אפשר לעשות את זה אחרת? פשוט מאוד.

במקום לפרסם על גבי נייר ולגרום להדפסות חוזרות ונשנות בכל פעם שתרצו לפרסם, עברו לפרסום עם שלטים "קבועים" שתוכלו לשנות את התוכן שלהם. נשמע לכם מוכר? חשבו על זה, לכל אחד מאיתנו בבית יש לפחות מוצר אחד קבוע שהתוכן שמפורסם על גביו מתחלף. קיבלתם כיוון? אם לא אז בואו נעזור לכם קצת – טלוויזיה!

הטלוויזיה היא מוצר שאנחנו משתמשים בו באופן יום יומי והוא מראה לנו תוכן בהתאם למה שאנחנו מבקשים. בדיוק אותו דבר יכול לעבוד גם עם פרסום העסק שלכם, ומדובר כאן על פרסום יעיל ביותר. גם שמשונית היא דרך פרסום ירוקה וטובה, שכן כל מה שתצטרכו לעשות הוא לפתוח אותה בכל פעם שתרצו לפרסם את העסק שלכם בירידים כאלו ואחרים.

גדלים נפוצים של שלטים ירוקים

כשמדברים על מסך לד לפרסום ועל שמשונית, מדובר כאן על שתי שיטות שמצריכות גדלים גדולים יחסית. שלט לד לפרסום יכול להיות גם מסך של 65 אינץ', מסך של 32 אינץ' אם מדובר על מסך שנמצא בתוך בית העסק שלכם וגם שלטי לד מלבניים עם כיתוב רץ. גודל נפוץ של שמשונית הוא 2 מ'*85 ס"מ כשמדובר על רול אפ, וגודל של בין 5-10 מ"ר לשמשונית גדולה לפרסום.

שלטים ירוקים – מחיר

בגלל שמדובר כאן על סוגים שונים של שלטים ועל גדלים שונים, המחירים יכולים להשתנות בהתאם. המחירים משתנים גם כמובן בהתאם לחברה שדרכה תעשו את עיצוב השלט. בטבלה שצירפנו לכם סיכמנו כמה מבין טווחי המחירים הנפוצים של שלטים ירוקים. תהנו ובהצלחה!

סוג השלט טווח מחירים
שלט קבוע לעסק 1,200-1,700 ש"ח
שלט לד קבועים קטנים 400-550 ש"ח
שלטי לד קבועים גדולים 550-750 ש"ח
שלט מעוצב ומואר 1,000-2,220 ש"ח