כל משרד או בית עסק מחפשים לעצמם את השלט המושלם. השלט הוא מקבל הפנים הראשון עבור הלקוחות שלכם, ולכן יש לו חשיבות עצומה בנראות, בגודל ובעיצוב שלו. שלטי אלומיניום הם מסוג השלטים הנפוצים ביותר היום בשוק, אז בואו נראה מה היתרונות שלהם, כמה הם עולים ונבדוק ביחד עוד דברים שכדאי לדעת על שלטי אלומיניום. שנתחיל? קדימה!

למה דווקא שלטי אלומיניום? כל מה שצריך לדעת

אז יש באמת כל כך הרבה סוגי שלטים, שנשאלת השאלה למה לבחור דווקא בשלטי אלומיניום. אז יצאנו לחקור קצת וחזרנו עם תוצאות שמסבירות למה שלטי אלומיניום הם כל כך נפוצים ונבחרים על ידי המון חברות לפרסם אותן.

אז מה היתרונות של שלטי אלומיניום? המחיר שלהם זול כפי שנראה בהמשך המאמר, הוא מתאים לכל סוגי הלקוחות – משרדים, גני ילדים, אתרי בנייה, בתים פרטיים, עסקים ועוד, הוא יכול להגיע בגוונים רבים ומיוחדים וניתן גם לחרוט על גביו. רבים נוטים להתבלבל בין שלטי אלומיניום לבין שלטי פח, אך שימו לב ששלטי פח הם שלטים שאמנם יעלו לכם פחות אבל בהתאם הם גם עמידים פחות.

בנוסף, שלטי אלומיניום יכולים להגיע בצורה של אותיות מופרדות כשלכל אחת מהן מוצמדת תאורה. בצורה זו שלטי אלומיניום מקבלים נפח גדול ויפהפה שיתפוס את העין של כל מי שייכנס למשרד שלכם.

גדלים נפוצים של שלטי אלומיניום

לא סתם אמרנו ששלטי אלומיניום הם נפוצים ביותר. אחת מהסיבות שמאפשרות לשלטי אלומיניום לקחת חלק גדול משוק השלטים הישראלי בפרט והעולמי בכלל היא שהוא גמיש לפעולה, וניתן לעשות באמצעותו כל סוג שלט שרק תדמיינו ולשחק עם הגודל שלו בהתאם למה שמתאים לכם. בין אם תצטרכו שלט גדול או שלט קטן – שלטי אלומיניום יכולים לעשות את העבודה בקלות.

אז אילו גדלים נפוצים? שלטי אלומיניום יכולים להגיע בגדלים של 50 ס"מ*35 ס"מ, 40 ס"מ*25 ס"מ וגם בגדלים גדולים יותר של 1 מ'*85 ס"מ, 1 מ'*1 מ' ועוד – הכל תלוי במה אתם מפרסמים ואיפה השלט מוצב.

מחיר שלטי אלומיניום

המחיר של שלטי אלומיניום עשוי בהחלט להשתנות משלט לשלט, ובהתאם לגורמים כמו גודל השלט, עיצוב השלט וכמובן בהתאם לחברה שאצלה תבחרו לעצב את השלט. ההמלצה שלנו היא לערוך סקר שוק קפדני ומדויק שיוכל להביא לכם תוצאות כמה שיותר טובות לעיצוב השלט שלכם – במחיר הגיוני ובאיכות לא מתפשרת. כדי שתדעו לקראת מה אתם הולכים, הכנו לכם כאן טבלה קטנה שמסכמת טווחי מחירים של שלטי אלומיניום, וגם מחירים של שלטים מסוגים נוספים כדי שתוכלו להשוות בין המחירים. שיהיה בהצלחה!

סוג השלט טווח מחירים
שלטים לעסקים 1,200-1,700 ש"ח
שלט אלומיניום בהתאמה אישית 200-3,500 ש"ח
שלטי אלומיניום עם חריטה 200-350 ש"ח
שלט מואר 550-700 ש"ח
שלט דקורטיבי מואר 1,000-2,200 ש"ח
שלט פוליגל 350-600 ש"ח