בין אם אתם פותחים עסק חדש ובין אם אתם מחפשים אופציות חדשות לעיצוב הבית הפרטי שלכם, שלטי עץ הם הפתרון המושלם עבורכם. שלטי עץ מקנים לכל מקום אווירה כפרית, נעימה וביתית, כך שגם אם מדובר בשלט שמוצב בכניסה לעסק ולא בבית של ממש, המבקרים בעסק שלכם ירגישו באופן אוטומטי כאילו הגיעו הביתה, ובינינו – מי לא אוהב להגיע הביתה? במאמר הקרוב נבדוק סוגים של שלטי עץ, מחירים של שלטי עץ ונבין למה כדאי לכל אחד שזקוק לשלט להצטייד בשלט עץ מסוגנן ומעוצב.

מה הסיפור הגדול? בסך הכל שלט!

חלק מכם אולי עלולים לחשוב עכשיו שאנחנו מגזימים ושבסופו של דבר מדובר כאן בסך הכל על שלט, אבל המחשבה הזאת היא ממש מוטעית. ולמה?

חשבו על זה – השלט הוא הפנים הראשונות שאתם רואים כשאתם מגיעים לכל מקום. קופצים רגע לקנות ביצים וחלב? יש שלט בכניסה. מגיעים לבית חדש של חברים? הופ – שלט של "ברוכים הבאים" או "כאן גרים בכיף" יקבל את פניכם. יוצאים לשתות בירה או יין טוב עם חברים? ניחשתם נכון – שלט מעוטר יקבל את פניכם בכניסה.

לשלטים בכלל ולשלטי עץ בכלל יש חשיבות עליונה. הם משדרים את האווירה שקיימת במקום, הם מברכים אתכם בבואכם והם למעשה מציינים את תחילת החוויה שלכם.

דברים שחשוב לדעת על שלטי עץ

אז להחליט אוטומטית על שלטי עץ לעסק או לבית שלכם זה בסדר גמור, אולם יש דברים שחשוב לדעת על שלטי עץ לפני שתרכשו אותם או שתשלחו אותם לעיצוב אישי. אתם בוודאי יודעים שהאקלים החם של מדינת ישראל גורר אחריו כל מיני תגובות של כל מיני חומרים, ושלטי עץ נמנים מבין החומרים שמגיבים לחום בצורות שונות.

שלטי עץ במדינה שלנו צריכים להיבחר בקפידה ותוך חשיבה על מזג האוויר הישראלי. שלטי עץ יהיו חייבים להיות מצופים בחומרים שיהפכו אותם לעמידים יותר, כך שהחום הישראלי לא ישפיע עליהם או ישנה את האיכות והצורה שלהם, וישאיר אותם במצב מעולה בדיוק כפי שקניתם אותם.

למה דווקא שלטי עץ?

אז נכון, יש עוד המון סוגים של שלטים שאפשר לבחור בהם, אבל שלטי עץ הם בעלי יתרונות שאין לאף סוג שלטים אחר. אחד היתרונות הבולטים הוא ששלט עץ עשוי מחומרים טבעיים שאינם מזיקים לסביבה, ובעידן שבו הדיבור על איכות הסביבה וההתחממות הגלובלית הוא כל כך בולט – אתם רוצים להיות מאלו שנמצאים בצד ששומר על כדור הארץ.

בנוסף, שלטי עץ מתאימים גם לעסקים וגם לבתים פרטיים, והם ניתנים לעיצוב וחיתוך ממש לפי מה שמתאים לכם. ולא רק זה, שלטי עץ יכולים להתנוסס בכניסה לצימרים ובתי מלון שרוצים לשמור על אווירה פסטורלית ולגרום לאורחים שלהם להתחבר כמה שיותר לטבע – החל משלב קבלת הפנים על ידי השלט.

גדלים נפוצים של שלטי עץ

אז כשמדברים על שלטי עץ לבית, למשל, לעיטור הקירות אפשר למצוא שלטי עץ בגודל של 25 ס"מ*18 ס"מ. שלטי כניסה לבית יעוצבו בדרך כלל בגודל של 30 ס"מ*10 ס"מ. קיימים גם שלטים ריבועיים בגודל של 13 ס"מ*13 ס"מ שיוכלו להתאים לקישוט ושלטים לעסקים בגדלים יותר גדולים בהרבה.

שלטי עץ – מחיר

אז שלטי עץ יכולים להגיע כמעט בכל גודל והמחיר שלהם משתנה כמובן בין חברה לחברה ובהתאם לגודל, הכיתוב שעל השלט, סוג העץ וכו', אולם ריכזנו לכם כאן טווח מחירים כללי כדי שתדעו למה לצפות.

סוג השלט טווח מחירים
שלטי עץ בינוניים לעסקים 300-420 ש"ח
שלטי עץ גדולים לעסקים 1,200-1,700 ש"ח
שלטי עץ בכניסה למשרד או לבית 500-950 ש"ח
שלטי עץ הכוונה במשרד 500-600 ש"ח