נסו לנחש מאיפה אתם מכירים את המשפטים הבאים – "ברוכים הבאים!", "כאן גרים בכיף", "אין כמו בבית", "Home sweet home", "בואו תיכנסו" ועוד. חשבו עוד קצת – אנחנו בטוחים שאתם מסוגלים. מרימים ידיים ונכנעים? אוקיי, בסדר, נגלה לכם – כולם לקוחים מתוך שלטים לבית! כן, שלט לבית תפקידו להודיע לנו שהגענו למקום שכולנו כל כך רוצים לחזור אליו בסוף כל יום אחרי העבודה או הלימודים – הבית שלנו. שלט לבית הוא בעל חשיבות מרובה ובמאמר הקרוב נבין בדיוק למה. קדימה, בואו נתחיל!

שלט לבית זה עד כדי כך חשוב? לא הגזמתם קצת?

אולי לחלק מכם ההתלהבות נשמעת קצת מוגזמת ויוצאת מפרופורציה, אבל תחשבו רגע על דלת הבית שלכם ללא שלט. מבאס, לא? השלט נותן הרגשה שהנה, סוף סוף הגעתם, ואתם רצויים במקום הזה ששייך לכם. ולא רק עבורכם שלט לבית הוא טוב, אלא גם לשליחים! חשבו על הפעם האחרונה שבה הזמנתם משלוח של אוכל הביתה והשליח לא היה צריך לדבר איתכם אלא פשוט להגיע לדלת ולדפוק. מי אתם חושבים שעשה את זה קל כל כך עבורו? נכון מאוד – השלט.

שלט לבית – כל מה שצריך לדעת

אחרי שהבנו ששלט לבית הוא בעל חשיבות גדולה וכולנו זקוקים לו, כדאי להכיר עוד כמה דברים עליו, לפני שרצים לקנות אותו. אז שלט לבית יכול להגיע במגוון רחב של צורות ועיצובים, ויש המון חומרים שיכולים לשמש כבסיס לשלט האישי שלכם. את בחירת הבסיס לשלט לבית שלכם תוכלו לבצע באמצעות מספר גורמים שתצטרכו להתחשב בהם – האם אתם גרים בעיר או בכפר? מה החומר שממנו דלת הכניסה לבית שלכם עשויה? האם אתם אוהבים עיצובים קלאסיים, מודרניים או שוברי שגרה?

בהתאם לתשובות שתאספו לעצמכם תוכלו להבין האם אתם מעוניינים בשלט לבית מעץ, שלט לבית מנירוסטה, שלט לבית מזכוכית, שלט לבית מפוליגל, שלט לבית על קנבס, שלט לבית מפח ועוד.

גדלים נפוצים של שלט לבית

אז שלט לבית יכול להגיע בכל מיני גדלים, כאשר הגדלים הנפוצים מביניהם הם שלטים בגודל של 15 ס"מ*7 ס"מ, 20 ס"מ*10 ס"מ וגדלים בסגנון הזה. אם רוצים שיהיה גם שילוט הכוונה לבית, כמו שקורה בדרך כלל בבתים פרטיים במושבים, ניתן ליצור שלטים גדולים יותר בגודל של 50 ס"מ*35 ס"מ וכד'.

שלט לבית – מחיר

לשלט לבית אין מחיר קבוע, והוא עשוי להשתנות משלט לשלט בהתאם לסוג השלט שתבחרו, גודל השלט, עיצוב השלט וכמובן תלוי גם בחברה שאצלה תבחרו לעצב את השלט, הרי לכל חברת שלטים יש את התמחור של עצמה. אולם בטבלה שלמטה הכנו לכם כמה טווחי מחירים סבירים עבור כל סוג שלט, כדי שתדעו פחות או יותר למה לצפות.

סוג השלט טווח מחירים
שלט לבית – פרספקס 350-550 ש"ח
שלט לבית – נירוסטה 170-230 ש"ח
שלט לבית – פח 120-200 ש"ח
שלט לבית – עץ 300-420 ש"ח
שלט לבית – אלומיניום 200-350 ש"ח
שלט לבית – זכוכית 150-220 ש"ח