בין אם אתם בעיצומו של מעבר לבית חדש ובין אם נמאס לכם מהמראה של הבית הנוכחי שלכם – לפעמים פשוט מגיע הזמן להתחדש. כשמתחדשים אפשר לצבוע מחדש את הקירות, לרהט עם רהיטים חדשים ופשוט להכניס דברים יפים לבית שישדרגו את העיצוב, הנראות והאווירה שלו. מבין דברים יפים לבית אפשר למצוא תמונות, ציורים יפים וצבעוניים, וילונות מעוצבים וגם שלט חדש לבית יכול לרענן כל כניסה וכניסה שלכם הביתה. אז בואו ביחד נבין מה אפשר לעשות כדי לחדש את הבית ולהחזיר אותו להיות המקום שבו אתם הכי אוהבים להיות.

מי צריך להתחדש בכלל?

אז יכול להיות שאתם נמנים עם האנשים שמרוצים ממה שיש להם כרגע וזה נהדר! הכי חשוב שתרגישו בנוח בבית שלכם, ואם טוב לכם עם איך שהוא כרגע – אנחנו האחרונים להגיד לכם אחרת. אולם אנשים רבים כן חשים שיש מקום לשיפור ומרגישים שהם רוצים להכניס דברים יפים לבית שיעשו אותו יותר אישי, יותר מעוצב ויותר נעים. אז גם אם אתם חושבים שאין לכם מה לחדש – אנחנו בטוחים שאם תמצאו דברים יפים לבית במחיר סביר לא תמהרו להתנגד לקנות אותם.

דברים יפים לבית – מה חשוב לדעת?

לפני שבוחרים דברים יפים לבית וקונים אותם בחופזה חשוב לדעת כמה דברים על הבית שלכם. נכון, מעולם לא ראינו אותו, אבל יש דברים שאפשר להגיד גם בלי שרואים את הבית הספציפי שלכם. איך אנחנו עושים את זה? ובכן, באמצעות טיפים שמתאימים ממש לכל אחד.

לדוגמה, דברים יפים לבית צריכים להשתלב עם הנראות הנוכחית של הבית. חשבו על העיצוב הנוכחי של הבית שלכם, על הרהיטים, על צבע הקירות, על איך שהדברים מונחים בו – ותדעו למה יש מקום בבית ולמה אין. ובינינו, אם מצאתם משהו יפה שבא על חשבון משהו קיים – זה בסדר גם לתרום את מה שאצלכם לטובת ההתחדשות.

רשימה מלאה של דברים יפים לבית

 1. שלטים (טוב בכל זאת, אתם בפורטל שלטים)
 2. צמחיה אמיתית
 3. צמחיה מלאכותית
 4. תמונות
 5. מדבקות
 6. תאורות
 7. פסלים
 8. ציורים
 9. שטיחים
 10. כוסות
 11. צלחות מעוצבות
 12. שמיכות
 13. אקווריום
 14. כלי נגינה
 15. מסך טלוויזיה
 16. מוצרי דיגיטל ומוצרים חכמים – אייפדים, מסכי מגע, נורות לד ועוד.
 17. נורות

שלט חדש יכול לחלוטין לתפקד בתור רוח של חידוש ורענון

כן, זה אולי נשמע מוזר אבל שלט חדש לכניסה לבית שלכם הוא אמנם פריט קטן יחסית אבל הוא לגמרי יכול לתפקד בתור הרענון שלו אתם זקוקים בבית. הסירו את השלט הישן והתחדשו בשלט חדש, צבעוני, יצירתי ומעוצב שיהפוך כל כניסה לבית לחוויה.

חושבים על שלט יפה לבית – אלו הגדלים הנפוצים

אם מדברים על שלטים, כדאי לדעת איזה גודל של שלט כדאי לבחור לבית שלכם. היות ואתם מצמידים אותו לדלת הכניסה – כדאי שהוא יהיה לא גדול מדי, אבל גם בהחלט לא קטן מדי. גדלים נפוצים נעים בדרך כלל בין גדלים של 40 ס"מ*25 ס"מ, 25 ס"מ*15 סמ וכדומה.

המחיר של שלט יפה לבית

המחיר של שלטים משתנה בהתאם לסוג השלט שתבחרו. קיימים המון סוגי שלטים לבית שיוכלו להתאים לכם – שלטי עץ, שלטי פח, שלטי נירוסטה, שלטי אלומיניום, שלטי זכוכית ועוד. בטבלה שלמטה נציין בפניכם כמה טווחי מחירים עבור שלטים שיכולים להיות מתאימים בול לבית שלכם.

סוג השלט טווח מחירים
שלט עץ 300-420 ש"ח
שלט כניסה לבית מעוצב 500-950 ש"ח
שלט פרספקס 350-550 ש"ח
שלט אלומיניום 200-350 ש"ח
שלט זכוכית קטן 150-220 ש"ח